Cem Koç:
"Öylesine Değil, Ciddiyetle!"

Uluslararası ve ulusal alanda dev firmalar (Netflix, enuygun.com) ile freelancer olarak iş ortaklıkları gerçekleştirdim. Kuruluşunun üzerinden çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen yurt dışı ve yurt içinden hatrı sayılır firmaların sosyal medya danışmanlığı faaliyetlerini üstlendim.

Sizler de WordPress site kurulumu, web sitenize profesyonel içerik desteği, sosyal medya hesaplarının yönetimi, sosyal medya hesaplarında reklam amaçlı özgün banner tasarlanması alanlarında desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Havass Medya ile iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir

Hızlı

Kaliteli

Ekonomik

Havass Medya Tanıtım Filmi

Müşteri Yorumları

“Bir yıla yakın bir süredir Facebook ve Instagram hesaplarımızın yönetimi ve web sitemizde yayınladığımız reklam bannerlarının tasarımları Cem Bey tarafından gerçekleştiriliyor.”

Umut Gün

Umut Gün

Capt Dijital Medya Sahibi

“Düşündüğüm ve istediğimden çok daha kaliteli bir web sitesi hazırlayarak projeyi tamamladı. Bu projedeki başarısı ve samimi yaklaşımından dolayı hem sağlık merkezimizin hem de güzellik merkezimin sosyal medya hesaplarının danışmanlığı ve yönetilmesi işlerini de Cem Beye teslim ettik.”

E. Hülya Giebel

E. Hülya Giebel

Doğal Tıp Hekimi (Almanya)

“Teslim ettiği projelerin kalitesinden ve bizimle iletişiminden çok memnun kaldık. Uzun süredir düzenli çalışıyoruz ve revize taleplerimizi memnuniyetle yerine getiren bir yazar olması işimizi kolaylaştırdı.”

Murat Ekinay

Murat Ekinay

Enuygun.com Sosyal Medya ve İçerik Uzmanı

Bize Yazın

    Kaliteli Hizmet için Beklemeyin

    Aliquam pulvinar, nunc quis gravida scelerisque, risus urna porta dolor, pretium purus massa et libero. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla eget sem ex. Etiam sit amet ligula augue.

    Proin amet tincidunt nisl, a iaculis sapien. Vestibulum tincidunt rhoncus magna, ac molestie nulla suscipit auctor.